Paweł Pietrzak 2011-11-09

Mitsubishi Electric ułatwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego projektu z dziedziny automatyki

Mitsubishi Electric ułatwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego projektu z dziedziny automatyki

W ramach programu e-F@ctory Alliance, Mitsubishi Electric współpracuje z innymi najlepszymi w branży dostawcami, aby zaoferować użytkownikom najbardziej wszechstronne rozwiązania i udostępnić najszerszy zakres wiedzy technicznej w dowolnie wybranej dziedzinie.

Mitsubishi Electric od ponad 30 lat jest europejskim pionierem technologii automatyki, jednakże Firma żywi przekonanie, iż nawet najlepsze elementy automatyczne stanowią tylko jeden aspekt szerszego systemu. Aby rozwijać ten system, użytkownicy wielokrotnie muszą korzystać ze specjalistycznego doświadczenia i wiedzy technicznej wiodących graczy w odnośnych dziedzinach. Pragnąc pomóc użytkownikom uzyskać dostęp do niezbędnej wiedzy w procesie tworzenia kompletnych systemów, Mitsubishi Electric uruchomiło program e-F@ctory Alliance, nawiązując partnerską współpracę z firmami, które cieszą się renomą liderów we właściwych sobie sektorach branżowych.

Obecnie program e-F@ctory Alliance zrzesza około 20 organizacji partnerskich z różnych obszarów, w tym z branży komunikacji, rozwiązań energetycznych, obudów i osprzętu, integracji systemów, wymiany danych, procesów produkcyjnych, programowania, SCADA oraz wizji. Partnerzy wnoszą rozległą specjalistyczną wiedzę w takich dziedzinach jak motoryzacja, gastronomia, energetyka, IT, procesy i gospodarka wodna. Mitsubishi Electric nieustannie stara się nawiązywać nowe kontakty partnerskie z wiodącymi w branży firmami o pokrewnej wizji i współpracować z nimi w ramach e-F@ctory Alliance.

Chris Hazlewood, Kierownik ds. Współpracy (Alliance Manager) w Europejskiej Grupie Biznesowej Automatyki Przemysłowej Mitsubishi Electric, powiedział: „Z czasem zdobyliśmy szerokie doświadczenie w zakresie automatyki produkcji, a zgromadzone informacje pozwoliły nam opracować ogólne rozwiązanie o nazwie e-F@ctory. Kierowaliśmy się w tym procesie prostą filozofią: zebrać własne doświadczenia i pozwolić, aby klienci z nich korzystali. Tworząc program e-F@ctory Alliance poszliśmy jeszcze dalej, wzbogacając naszą propozycję o doświadczenie innych wiodących firm z pokrewnych branży.”Paweł Pietrzak
Na podstawie: www.mitsubishi-automation.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii