Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-05-25

ABB ze złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

ABB ze złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu (24-26 maja) obecni byli wiodący przedstawiciele branży energetycznej i elektrotechnicznej – wśród nich ABB, która otrzymała złoty medal za zaprezentowaną na wystawie rozdzielnicę średniego napięcia UniSec.

„Cieszymy się bardzo z przyznania przez niezależne jury firmie ABB nagrody za jej wyśmienity produkt. Jestem głęboko przekonany, że obecność ABB na Targach EXPOPOWER dowodzi tego, że Grupa myśli o rozwoju sektora energetycznego w Polsce, do którego wniesie swój wielki technologiczny wkład” – powiedział prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzej Byrt.

Rozdzielnica UniSec została doceniona między innymi za nowoczesne pole wyłącznikowe średniego napięcia i pole rozłącznikowe z rozłączniko-uziemnikiem w izolacji SF6 nowej generacji, zastosowanie nowej rodziny zabezpieczeń cyfrowy REF serii 600, czy też wysokiej jakości bezpieczników średnich napięć.

„W tym roku podczas EXPOPOWER zorganizowaliśmy dla naszych klientów konferencję pokazującą cały zakres rozdzielnic średniego napięcia, jakie proponujemy na rynku. Jedna z tych rozdzielnic została uhonorowana złotym medalem, którym jesteśmy bardzo zaszczyceni. EXPOPOWER staje się naturalnym elementem krajobrazu targowego w Polsce. Widać na nim zmiany jakie zachodzą na polskim rynku. Dostrzegamy coraz większą liczbę wystawców z branży automatycznej, czy też branży niskich napięć” – powiedział Tomasz Wolanowski, dyrektor handlowy produktów i systemów energetyki ABB w Polsce.

Wystawy w Poznaniu odwiedzi tysiące profesjonalnych klientów z kraju i zza granicy, a czołowi producenci, dystrybutorzy i usługodawcy zaprezentują produkty z kategorii wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej i cieplnej, czy budownictwa energetycznego. ABB, oprócz rozdzielnicy UniSec, przedstawi kilka nowatorskich urządzeń, zgodnie z hasłem Targów "Przyszłość energetyki - energetyka przyszłości". Będzie to między innymi wyłącznik średniego napięcia eVD4, od lat lider w swojej kategorii.
Podczas Targów ekspozycjom towarzyszyły panele dyskusyjne, konferencje oraz spotkania z ekspertami. Honorowy patronat nad Targami objęło Ministerstwo Gospodarki.

Na podstawie: abb.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii