Dominika Bogusz (ZAMEL) 2010-12-28

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla ZAMEL CET

W piątek 17 grudnia 2010r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz trzynasty przyznano certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Firmę ZAMEL nagrodzono tym tytułem po raz czwarty, natomiast CET wyróżniono trzeci raz.  Podczas gali certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” odebrał Wojciech Dzida – wspólnik w firmie ZAMEL  i wiceprezes zarządu w firmie CET.

Śmiało mogę stwierdzić, iż udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” stał się naszą tradycją. Potwierdzenie wiarygodności i etyczności przedsiębiorstwa poprzez uczestnictwo w tak prestiżowym programie jak „Przedsiębiorstwo Fair Play” stanowi swoistą gwarancje dla poziomu naszej działalności zarówno dla klientów, jak i firm współpracujących z nami, natomiast dla nas certyfikat ten to powód do ogromnej satysfakcji – mówi Katarzyna Łodzińska, wspólnik ZMiE ZAMEL.


XIII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” zgromadziła aż 656 uczestników.  Program ma charakter dwuetapowy: w pierwszym firma ubiegająca się o certyfikat weryfikowana jest w oparciu o szczegółową ankietę badającą relację przedsiębiorstwa z otoczeniem, natomiast drugi etap to kontrola wewnątrz firmy przeprowadzana przez audytora programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Warunkiem uzyskania certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest m. in.: aktywne uczestnictwo w przedsięwzięciach charytatywnych, rzetelne postępowanie wobec klientów i swoich pracowników, a także dbałość o środowisko naturalne.

Równolegle z certyfikatami „Przedsiębiorstwo Fair Play” w piątek po raz dziewiąty przyznano certyfikaty  „Gmina Fair Play”.Dominika Bogusz (ZAMEL)

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii