Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2013-10-16

Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie!

Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie!

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – 27 września 2013 roku dołączył serwis w Warszawie, mieszczący się przy ul. Bajana 2. Jest to już sześćdziesiąta filia firmy NordGlass w Polsce i zarazem siódmy punkt serwisowy NordGlass, który funkcjonować będzie na terenie stolicy. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych i pojazdach specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w jubileuszowej, sześćdziesiątej placówce  firmy NordGlass.

27 września 2013 roku w Warszawie został otwarty sześćdziesiąty serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy placówki przy ul. Bajana 2 są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od godz. 8.00 do godz. 16.00. Serwis NordGlass zlokalizowany w dzielnicy Bielany oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę  hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Warszawie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Serwis przy ul. Bajana 2 w Warszawie - jak każda z sześćdziesięciu funkcjonujących obecnie filii NordGlass - udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj,  każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass  - filia Warszawa VII
ul. Bajana 2
01-904 Warszawa
tel. 22 633 78 62
Infolinia: 801 181 181

Godziny otwarcia:
Pn-pt 8.00-16.00


NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.


Kontakt prasowy: Hanna Gut
gutpr@gutpr.pl
tel.: 694 462 430, 71 78 95 204 

Na podstawie: www.nordglass.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii