Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2016-02-18

SIRIUS 3SK1 firmy Siemens

SIRIUS 3SK1 firmy Siemens

 

Producenci cały czas stoją przed wyzwaniem, by minimalizować ryzyko związane z użytkowaniem maszyn przez obsługę, a jednocześnie zapewnić dostępność i funkcjonalność, które mają znaczący wpływ na dochodowość produkcji. Dlatego właśnie potrzebują prostych i sprawdzonych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo. Te wymagania spełniają produkty należące do rodziny SIRIUS Siemensa.
Rozwiązania z zakresu aparatury łączeniowej SIRIUS pozwalają na budowę optymalnych, zestandaryzowanych i przystępnych cenowo układów realizujących podstawowe funkcje bezpieczeństwa – nasza oferta zawiera produkty potrzebne do detekcji, oceny i reakcji.
SIRIUS 3SK odgrywa główną rolę w tego typu zastosowaniach. Nowe produkty pozwalają na znaczne ułatwienie implementacji funkcji bezpieczeństwa.
Bezproblemowa interakcja przekaźnika bezpieczeństwa, obwodu czujników i obwodu wykonawczego pozwala na zbudowanie obwodu nie tylko niezawodnego, ale również wydajnego, nieskomplikowanego oraz przystępnego cenowo. Przekaźniki bezpieczeństwa SIRIUS 3SK są zgodne z normami PN-EN 62061 (do SIL 3) i PN-EN ISO 13849-1 (do PL e).

Komentarze do artykułu

student

Za malo informacji w artykule...


Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii