Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2011-02-28

Elesa+Ganter bliżej Ciebie

Elesa+Ganter bliżej Ciebie

Elesa ganter postanowiła stworzyć dla klientów, możliwość bezpośredniego obcowania z produktami E+G. Nawet najlepszy katalog produktów, papierowy, elektroniczny lub w formie czytelnej witryny internetowej, nigdy nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z produktami.

Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji danego produktu. Możliwość taką mamy tylko wtedy, gdy wybrany element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły, koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą przygotowano plan ekspozycji produktów E+G na rok 2011. Zamierzeniem jest, aby produkty, zostały pokazane w okolicy Państwa zamieszkania lub zakładu pracy. Będą w tym celu wykorzystywane istniejące imprezy targowe, konferencje, seminaria i sympozja.

Dodatkowo, jeżeli mają Państwo taką potrzebę, możliwe jest zorganizowanie w Waszej firmie mini stoiska targowego, dzięki mobilnemu systemowi targowemu, który firma posiada. Wtedy na miejscu u Państwa, w wyznaczonym czasie, produkty, katalogi i doradztwo techniczne jest do Waszej dyspozycji. Przypominamy także, że istnieje obszerna prezentacja produktów w siedzibie spółki w Starej Iwicznej. Serdecznie Zapraszamy!

Na podstawie: elesa-ganter.com.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii