na podstawie mh-automatyka.com.pl 2010-10-06

MH Automatyka sponsorem amatorskiej drużyny hokejowej Dragons z Gdańska

MH Automatyka sponsorem amatorskiej drużyny hokejowej Dragons z Gdańska

29.09.2010 Zarząd firmy MH Automatyka podjął decyzję o wsparciu amatorskiej drużyny hokejowej Dragons z Gdańska.

Z dniem 29.10.2010 Dragons Gdańsk pozyskało sponsora tytularnego. Klub nawiązał współpracę z gdańską firmą MH AUTOMATYKA Sp. z o.o. Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę która przyniesie obopólne korzyści.

 "Nie ukrywam, że wsparcie jakiego udzieliła nam firma MH-Automatyka pozwoli nam spokojnie skoncentrować się na przygotowaniach do zbliżającego się wielkimi krokami rozpoczęcia sezonu. W związku z rosnącymi z roku na rok kosztami udziału w rozgrywkach mieliśmy bardzo nerwową sytuację związaną z zebraniem środków finansowych. W sposób bezpośredni współpraca przełoży się również na podniesienie poziomu sportowego, gdyż więcej środków będziemy mogli przeznaczyć na doskonalenie naszych umiejętności na treningach. Ze swojej strony zrobimy wszystko by przyczynić się do promocji pozytywnego wizerunku naszego sponsora. Jestem niezwykle szczęśliwy, to wielki dzień dla Dragons"  - mówi Bartosz Purzyński.

Drużyna przystąpi do rozgrywek jako MH-Automatyka Dragons Gdańsk w nowych kompletach strojów.na podstawie mh-automatyka.com.pl
Na podstawie: www.dragons.purzynscy.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii