https://www.hannovermesse.de/ 2020-09-07

PRZEMYSŁOWE 5G Rozwój sieci 5G postępuje

PRZEMYSŁOWE 5GRozwój sieci 5G postępuje

Ponad 3000 miast i gmin w Niemczech ma obecnie 5G. Deutsche Telekom w ostatnich tygodniach kontynuował rozbudowę swojej sieci z pełną prędkością.

Kolejne 18 000 anten zostało zmodernizowanych do 5G i zintegrowanych z siecią na żywo w ciągu ostatnich pięciu tygodni. Oznacza to, że 40 milionów ludzi może teraz korzystać z 5G. Dotyczy to dużych miast, takich jak Frankfurt czy Monachium, a także mniejszych gmin, takich jak Wallgau w Górnej Bawarii, Lampertswalde w Saksonii czy miasto Sankt Goarshausen w Loreley. Nawet anteny na najwyższej górze Niemiec, Zugspitze, nadają teraz z 5G.
„Dziś obchodzimy specjalny dzień dla 5G. Połowa populacji Niemiec jest teraz objęta ochroną. 5G dotarło do wszystkich niemieckich landów. To duży krok dla naszych klientów, naszej sieci i cyfryzacji w Niemczech” - mówi Walter Goldenits , Head of Technology w Telekom Deutschland. „Ale te 50 procent to nie powód, dla którego możemy spocząć na laurach. Wdrażanie 5G jest kontynuowane z taką samą intensywnością. Dwie trzecie populacji to nasz następny cel. I chcemy to osiągnąć również w tym roku”.

 

04 sierpnia 2020https://www.hannovermesse.de/
Na podstawie: https://www.hannovermesse.de/

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii