Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2016-03-30

Jubileusz 40-lecia Pneumat System 1976-2016

Firma Pneumat System obchodzi Jubileuszowy rok swojej działalności. 4 marca w Hotelu Haston we Wrocławiu odbyła się Gala 40-lecia firmy Pneumat System, która była rozpoczęciem jubileuszowego roku. Tak bogatego w atrakcje wydarzenia  nie było jeszcze w całej historii działalności. 

Imprezę, w iście hollywoodzkim stylu,  poprowadził dziennikarz radiowy i telewizyjny Paweł Gołębski. Pracownicy z pięcio-, dziesięcio- i piętnastoletnim stażem pracy otrzymali nagrody jubileuszowe, ogłoszone zostały również nowe nominacje kierownicze. Atmosfera była niepowtarzalna.

Założycielem firmy Pneumat System jest znany wrocławski przedsiębiorca Ryszard Pachura. Historię działalności w branży pneumatycznej rozpoczął od produkcji zszywek tapicerskich. Przez lata dynamicznego rozwoju jego firma stała się jednym z największych centrów dystrybucji pneumatyki  i jednym z głównych producentów siłowników pneumatycznych w Polsce. Od 2015 roku, po sukcesji, spółką zarządza syn Pana Ryszarda, Dariusz Pachura. Firma zatrudnia  ponad 120 pracowników,  ma 8 oddziałów w największych miastach Polski, a w ofercie posiada  ponad 100 000 produktów, które docierają do wszystkich gałęzi przemysłu.

Ryszard Pachura, po przekazaniu zarządzania spółką synowi, otworzył nowy biznes - Rodzinny Browar „PROST” i rozpoczął produkcję piw w stylu bawarskim. 

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii