Magdalena Bryksa - Szymańczak 2012-09-21

Somfy dla biznesu

Somfy dla biznesu

We wrześniu firma Somfy ruszyła ze stroną somfybiznes.pl dedykowaną branżowym specjalistom – Somfy Ekspertom, instalatorom oraz wszystkim firmom, które chcą zostać autoryzowanym partnerem handlowym Somfy. Dzięki nowemu serwisowi specjaliści nie tylko będą mieli dostęp do zgromadzonej w jednym miejscu szczegółowej bazy produktów, ale także czeka na nich wiele korzyści partnerskich, oferowanych przez Somfy.

Uruchomienie nowego serwisu to kolejny krok w stronę naszych partnerów biznesowych. Wcześniej opracowaliśmy program Somfy Ekspert, który daje dużo korzyści ambasadorom nowoczesnych technologii. Przeszkolona i sprawdzona załoga jest gwarancją właściwego doboru produktów i ich prawidłowego montażu. Nasz nowy serwis jest też w szczególności dedykowany właśnie im – podsumowuje Alicja Rzeczkowska, Marketing Manager, Somfy.

W programie Somfy Expert biorą udział firmy, które jako główny cel stawiają sobie jakość. Oznacza to, że dbają zarówno o produkt, jak i o najwyższy standard w obsłudze klienta końcowego. Prowadzone przez SOMFY intensywne szkolenia i bieżąca weryfikacja, pozostawia w gronie SOMFY Ekspertów tylko wiarygodnych profesjonalistów.
Ambasadorzy nowoczesnych rozwiązań dzięki programowi Somfy Ekspert zyskują wyposażenie punktu sprzedaży w szereg materiałów marketingowych. Jednym z ważniejszych atutów współpracy z Somfy jest wsparcie reklamowe zapewniane przez producenta automatyki i napędów.

Firmy biorące udział w programie Ekspert Somfy mają również zapewnione bezpłatne szkolenia techniczne i sprzedażowe organizowane przez Somfy. Są to szkolenia zarówno z zakresu wiedzy dotyczącej ogólnie rozumianej automatyki, szkolenia produktowe dotyczące zagadnień technicznych, jak również szkolenia sprzedażowe.

Bardzo istotnym punktem jest również 5 lat gwarancji bezpośrednio od producenta dla użytkownika końcowego, którą mogą przekazać tylko firmy biorące udział w programie. Pięcioletniej gwarancji firma Somfy udziela wszystkim partnerom handlowym kanału B2B. Specjalnie jednak dla Somfy Expertów firma stworzyła „Czek Serwisowy", dzięki któremu klient końcowy po odesłaniu części ankiety uzyskuje gwarancję bezpośrednio od firmy Somfy. Jest to niewątpliwie mocna karta przetargowa dla partnerów biorących udział w programie. Użytkownik ma pewność, że zakupione silniki Somfy pochodzą z pewnego źródła oraz, że zostaną zamontowane na najwyższym poziomie technicznym.
Specjalnie dla Somfy Expertów stworzono także Akademię Automatyki Somfy, do której mogą przystąpić tylko pracownicy zrzeszonych w programie firm. Akademia Automatyki Somfy jest doskonałym programem motywacyjnym dla pracowników - oferuje możliwość zbierania punktów, które można wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody.Magdalena Bryksa - Szymańczak
Na podstawie: somfybiznes.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii