easyFairs Poland Sp. z o. o. 2014-06-03

Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie.

Targi SyMas i Maintenance już jesienią w nowym obiekcie.

VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas odbędą się w dniach 29-30 października 2014 r. w nowopowstałym Centrum Targowo-Kongresowym – EXPO Kraków. Targi SyMas to jedna z imprez należących do Solids European Series – serii największych w Europie imprez dla branży materiałów sypkich i masowych. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.
Wystawcami Targów SyMas będą wiodący na rynku europejskim producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz rozwiązań stosowanych w zakładach przemysłowych wykorzystujących w procesie produkcji materiały sypkie, czyli różnego rodzaju proszki, pyły, granulaty, kruszywa.

Jedną ze stref prezentowanych na Targach SyMas będzie strefa Atex, gdzie zostaną zaprezentowane urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu. Będą to m.in.: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.
Swoją ofertę na Targach zaprezentują zarówno polskie firmy, jak i zagraniczni liderzy rynku m.in. z Danii, Włoch, Francji, Czech, Belgii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Udział w targach zadeklarowały już m.in. firmy: DMN-Westinghouse, WAM Polska, Atlas Copco, BeumerGroup, Jesma, Kreisel GmbH & Co., Mix s.r.l., RSBP s.r.o., SchenckProcess. Swoją ofertę będą prezentować również wystawcy z Niemiec i Holandii w ramach narodowych pawilonów.
Targi SyMas i Maintenance co roku odwiedzają przedstawiciele niemal każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej, poprzez chemiczną, budowlaną, rolniczą, przetwórczą aż do wydobywczej i wielu innych. Niewątpliwym atutem tej imprezy są branżowi goście, profesjonaliści, którzy wiedzą jakich produktów i rozwiązań szukają oraz w jakim celu przychodzą na targi. O wysokim poziomie merytorycznym targów świadczą opinie uczestników imprezy:
„Ku naszemu zaskoczeniu odwiedzający goście, to byli wiedzący czego potrzebują fachowcy, nie było "zbieraczy" i "oglądaczy", tylko merytoryczni odwiedzający. Jestem zadowolony z naszego wystąpienia na tej imprezie.”  mgr inż. Wojciech Halkiewicz, Firma Inżyniersko - Handlowa ARIA-C, Technika Sprężonego Powietrza.
"Organizatorom należą się słowa uznania za świetnie przygotowaną i przeprowadzoną imprezę targową, którą poprzedzała skuteczna akcja informacyjna. Zainteresowanie targami ze strony naszych klientów było dość duże, a jest to nieoceniona wartość dla każdego przedsiębiorcy.” Robert Ryt, Kaeser Kompressoren.
Organizatorzy targów stawiają na połączenie wiedzy i praktyki, dlatego w programie towarzyszącym nie zabraknie otwartych seminariów learnShops™, kolejnej edycji konferencji: „Nowoczesne Technologie w branży materiałów sypkich” organizowanej przez redakcję magazynu Powder&Bulk, a także III edycji cyklu szkoleniowego Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu – w ramach Targów Maintenance.

Więcej informacji o targach na stronie: www.easyfairs.com/pl

Organizator targów:
easyFairs Poland Sp. z o. o
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Działu Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 24
Kom. +48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.com
Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 31
Kom. +48 507 044 183
karol.miernikiewicz@easyfairs.comeasyFairs Poland Sp. z o. o.
Na podstawie: www.easyfairs.com/pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii