Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2013-05-27

Nowa seria kamer IP Pelco Sarix IL10

Nowa seria kamer IP Pelco Sarix IL10

Sieciowe kamery z serii „Sarix Value Range IP“ Pelco by Schneider Electric są kompaktowe, łatwe w instalacji i użyciu. Mogą być stosowane w małych oraz średnich instalacjach i oferowane są przystępnej cenie.

Firma Schneider Electric wprowadziła na rynek nową serię kamer IP typu „mini box” i mikrokopułkowych Sarix® IL10 Pelco by Schneider Electric. Cechy charakterystyczne tych produktów to przede wszystkim wysoka jakość w rozsądnej cenie. Kamery są dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników oraz znajdują zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich instalacjach. Nowa seria kamer stanowi pierwszą z planowanych nowych kamer IP Pelco by Schneider Electric w 2013 roku.

Kamery IL10 z serii Value Range wykonane w technologii Sarix zapewniają wysoką jakość i kolorowy obraz wysokiej rozdzielczości HDTV. Wyposażone są w obiektyw ze stałą długością ogniskowej, co umożliwia precyzyjne ustawienie ostrości obrazu oraz łatwą instalację. W skład serii kamer IL10 wchodzą cztery modele doskonale sprawdzające się w pracy wewnątrz różnych budynków.
Dodatkowe parametry kamer z serii Sarix IL10:
* Różne sposoby zasilania kamer: Modele PoE są łatwe do zintegrowania z siecią IP, w której  zastosowano przełączniki IP z obsługą PoE lub injektory PoE, dzięki czemu nie trzeba instalować osobnego okablowania zasilającego. Modele 24 VAC są  dostosowane do instalacji, w których dostępne jest już zasilanie 24 VAC.
* Interfejs sieciowy: Dostęp do kamer  możliwy jest poprzez standardową przeglądarkę sieciową, co umożliwia łatwe i zdalne wprowadzanie ustawień oraz zarządzanie. Użytkownicy mają szybki i łatwy dostęp do różnych opcji konfiguracji kamery obejmujących ustawienia koloru, naświetlenia czy też strumieni IP. Dodatkowo istnieje możliwość eksportu (za jednym naciśnięciem przycisku) obrazów “na żywo” w formacie JPEG, aby nagrać i dokumentować zdarzenia alarmowe.
* Strumienie video IP: możliwość równoczesnej transmisji dwóch strumieni IP, które można skompresować w formacie H.264. Pozwala to na optymalizację zapewniająca najwyższą jakość i przepływność ze względu na szerokość pasma. Dodatkowo kamery umożliwiają nadpisywania tekstu na obrazie takich informacji, jak aktualny czas, data i nazwa kamery.
* Systematyzacja: Łatwe połączenie kamer z systemami zarządzającymi wideo Pelco IP i hybrydowymi oraz popularnymi systemami zarządzania wideo innych firm poprzez interfejs Pelco API. Kamery obsługują również standard ONVIF Profile S dla połączeń z systemami zarządzania wideo innych producentów.

“Schneider Electric przedstawia kamery, stanowiące pierwszą część z planowanych w bieżącym roku nowych kamer IP z serii Sarix” – mówi Wojciech Ciećwierz, Security Area Manager CEE&Baltics,  Pelco by Schneider Electric. “Naszym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Przeprowadzając swoje badania skupiamy się na rozwoju usług i technologii IP, dzięki czemu możemy dostarczać skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom stale zmieniającego się sektora”.

Dzięki produktom Pelco, Schneider Electric jest światowym liderem w projektowaniu, tworzeniu i produkcji video-systemów bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat kamer z serii Sarix: http://www.pelco.com/sites/global/en/products/camera-solutions/sarix.page

Na podstawie: www.schneider-electric.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii