dmaeuropa.com 2012-02-15

Firma ELKE nowym dystrybutorem Mitsubishi Electric

Firma ELKE nowym dystrybutorem Mitsubishi Electric

Kolejnym etapem dynamicznego rozwoju Mitsubishi Electric Europe B.V. na rynku Europy Środkowo-Wschodniej jest podpisana 14 lutego 2012 roku umowa dystrybucyjna z węgierską firmą ELKE Ltd.

Podpisanie umowy o współpracy to kolejny etap umacniania pozycji Mitsubishi Electric na terenie Węgier. Dzięki rozwojowi sieci dystrybutorów w całym regionie, Mitsubishi Electric znacząco wzmacnia swoją pozycję na rynku europejskim. Ostatnie przedsięwzięcia podkreślają szczególne zaangażowanie koncernu we wspieranie rozwoju ekonomicznego Europy Środkowo-Wschodniej i są częścią strategicznego planu firmy, który zakłada aktywną obecność na rynku i zapewnienie klientom najwyższego poziomu wsparcia technicznego, szkoleniowego i usług serwisowych.

Utworzony w 2009 roku w Balicach pod Krakowem, polski oddział Mitsubishi Electric działa prężnie, jako centrala dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, obejmując swym zasięgiem Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię oraz kraje bałkańskie. Centrala w Krakowie posiada autoryzowany serwis, dział pomocy technicznej oraz centrum ekspozycyjno edukacyjne – Showroom.

Firma ELKE Ltd., działa aktywnie na terenie Węgier od 1990 roku i specjalizuje się w automatyce przemysłowej oraz współpracuje z integratorami systemów i producentami maszyn. Razem z Mitsubishi Electric, firma ELKE zamierza przyczynić się do rozwoju technologicznego na rynku automatyki przemysłowej w swoim regionie. Umowa partnerska zapewnia wsparcie ze strony Mitsubishi Electric dla lokalnych klientów nowego dystrybutora.

“Europa Środkowo-Wschodnia to region posiadający duży potencjał gospodarczy, dlatego cieszymy się, że możemy go wspierać naszymi rozwiązaniami z dziedziny automatyki przemysłowej. Połączenie doświadczenia wykwalifikowanej kadry firmy ELKE Ltd. z zaawansowaną technologią oraz wsparciem technicznym Mitsubishi Electric to gwarancja sukcesu naszych klientów w regionie”. – mówi Hirokazu Sanjo, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Electric Europe B.V.

W ramach ścisłej współpracy z polskim oddziałem Mitsubishi Electric, firma ELKE będzie odpowiedzialna za dystrybucję pełnej gamy produktów i rozwiązań automatyki przemysłowej na rynku węgierskim.dmaeuropa.com
Na podstawie: mitsubishi-automation.pl, dmaeuropa.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii