Agnieszka Marzec (ASKOM) 2010-09-20

Frost & Sullivan: “2010 Price Performance Value Leadership Award” dla ASKOM za system Asix

Frost & Sullivan: “2010 Price Performance Value Leadership Award” dla ASKOM za system Asix

Z przyjemnością dzielimy się z naszymi czytelnikami wiadomością , że globalna firma  konsultingowa Frost & Sullivan uhonorowała firmę ASKOM prestiżową nagrodą Price Performance Value Leadership Award w kategorii Polish SCADA.

System SCADA Asix  – rozwijany i oferowany od wielu lat produkt ASKOM - znalazł uznanie niezależnych ekspertów, którzy ocenili go najwyżej biorąc pod uwagę kryteria konkurencyjności cenowej, funkcjonalności, łatwości użytkowania, wsparcia serwisowego oraz stopnia spełnienia potrzeb Klienta.

Korzyści płynące z użytkowania tego prostego w obsłudze i oferującego jednocześnie niezwykle wysoki stosunek jakości do ceny systemu są nie do przecenienia, co czyni Asix-a niezwykle poważnym graczem na polskim rynku SCADA” twierdzi analityk Frost&Sullivan - Katarzyna Owczarczyk.

Sukces Asix-a i jego powszechne, dobre przyjęcie potwierdza ponad 4000 wykupionych licencji, użytkowanych przez szeroką rzeszę klientów.” – zauważa Owczarczyk.  „System użytkowany jest w ciepłowniach, oczyszczalniach ścieków, przemyśle spożywczym, budynkach inteligentnych, przemyśle chemicznym i maszynowym, systemach telemetrycznych i innych.

Frost & Sullivan to globalna firma badawczo-konsultingowa, zatrudniająca ponad 1800 konsultantów i analityków , monitorująca ponad 300 branż przemysłowych i 250 000 firm w oparciu o własną metodologię TEAM Research. Każdego roku Frost & Sullivan przyznaje niniejszą nagrodę firmie, której produkt spełnił oczekiwania zarówno rynku jak i klienta.

Wyróżnienie dla produktu firmy ASKOM – systemu SCADA Asix  - jest więc tym bardziej cenne, że przyznała je międzynarodowa firma specjalizująca się w analizach, ocenach i prognozach na rynkach zaawansowanych technologii.

Agnieszka Marzec (ASKOM)
Więcej informacji: Raport Frost&Sullivan dot. ASKOM

Komentarze do artykułu

Sebastian Czarnecki

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii