easyFairs Poland Sp. z o.o. 2014-08-26

Rozwiązania w zakresie pneumatyki i sprężonego powietrza na targach Maintenance

Rozwiązania w zakresie pneumatyki i sprężonego powietrza na targach Maintenance

Po sezonie wakacyjnym Kraków zamieni się w stolicę targów przemysłowych. Końcem października firma easyFairs® Poland szykuje specjalistyczne targi dla Głównych Mechaników, Głównych Energetyków oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za nadzór i planowanie instalacji sprężonego powietrza czy transportu pneumatycznego. V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance odbędą się w nowym obiekcie – Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Wśród wystawców pojawią się rodzime firmy, ale również wiele zagranicznych, w tym z Holandii i Niemiec, które zaprezentują swoją ofertę w ramach narodowych pawilonów.

 W ofercie wystawców pojawią się m.in. rozwiązania z zakresu szeroko rozumianej pneumatyki: rurociągi transportu pneumatycznego (4industry.pl), sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe (Aerzen Polska, Atlas Copco Polska, EKOFINN-POL, Kaeser Kompressoren), systemy transportu pneumatycznego firmy Dynamic Air (ASZ s.c.), urządzenia, części i narzędzia do transportu pneumatycznego - m.in. rury i kolana trudnościeralne (Brinpol), aparatura kontrolno-pomiarowa (Introl), elementy instalacji transportu pneumatycznego (Cromo-Stal, PROORGANIKA), outsourcing sprężonego powietrza i azotu, instalacje sprężonego powietrza (Marani Sp. z o.o.), kompleksowe rozwiązania w zakresie sprężania powietrza (Atmopol), a także usługi w zakresie detekcji i pomiarów wielkości wycieków sprężonego powietrza oraz pomiarów przepływu i analizy obciążenia sprężarek (ARIA-C).
Wiedzy będzie można również zaczerpnąć podczas seminariów learnShops™, które tradycyjnie dopełniają ofertę wystawców. Podczas seminariów zaprezentuje się m.in. firma Atlas Copco, która przedstawi temat: „Efektywność stacji sprężonego powietrza”. Prezentacje są bezpłatne i ogólnodostępne dla wszystkich gości targowych. 
W programie towarzyszącym targom Maintenance po raz trzeci pojawi się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Dwudniowe szkolenie to duża dawka praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji. Wśród prelegentów między innymi Wojciech Halkiewicz – specjalista w zakresie sprężarek wyporowych i systemów sprężonego powietrza, który w ramach prezentacji podpowie „Jak zmniejszać koszty sprężonego powietrza rękami jego użytkowników”?
Więcej informacji na temat targów Maintenance oraz towarzyszących im Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas na stronie: www.easyfairs.com/pl/mtc2014
Tam też znajduje się pełna lista wystawców oraz formularz rejestracji online, który upoważnia bo bezpłatnego wstępu na targi.
Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl
Kontakt:
Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 31
Tel. Kom.: +48 507 044 183
karol.miernikiewicz@easyfairs.com
Miejsce i data targów:
29-30 października 2014 r.
Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9, 31-586 KrakóweasyFairs Poland Sp. z o.o.
Na podstawie: www.easyfairs.com/pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii