pkh2014.pl 2017-10-11

MH AUTOMATYKA POZOSTAJE SPONSOREM TYTULARNYM

MH AUTOMATYKA POZOSTAJE SPONSOREM TYTULARNYM

Firma MH Automatyka w sezonie 2017/2018 nadal będzie pełnić rolę Sponsora Tytularnego gdańskiej drużyny seniorów. Gdańszczanie do sezonu przystąpią pod niezmienioną nazwą MH Automatyka Gdańsk. To już czwarty sezon, kiedy firma w tak szerokim zakresie wspiera naszych hokeistów.

– Bardzo cieszymy się z przedłużenia umowy z naszym sponsorem tytularnym, firmą MH Automatyka. To już czwarty rok, gdy Jarek i Maciek dostarczają paliwo, by hokej w Gdańsku mógł funkcjonować. Podkreślę to jeszcze raz, gdyby nie ogromna życzliwość tych ludzi oraz serce, które włożyli w projekt o nazwie Pomorski Klub Hokejowy, nie udałoby się nam podjąć skutecznej próby przywrócenia Gdańska na hokejową mapę Polski. Serdecznie dziękujemy i cieszmy się, że będziemy wspólnie tworzyć tą piękną historię przez kolejny sezon. – powiedział prezes zarządu, Bartosz Purzyński.

Z okazji podpisania umowy na kolejny sezon, MH Automatyka zaprojektowała i wykonała projekt tramwaju promującego hokej i naszą drużynę. Znalazło się też na nim miejsce na hasło stworzone przez naszych Kibiców – „Hokejowa Fabryka Emocji”.

 

Firma MH Automatyka działa na rynku automatyki juz ponad 20 lat. W swojej działalności oprócz sprzedaży aparatury elektrycznej w swoich oddziałach w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu zajmuje się równiez projektowaniem oraz uruchamianiem systemów automatyki. Swoje projekty firma MH Automatyka opierw głównie o takich producentów jak Schneider Electric, której to firmy jest Złotym Partnerem w zakresie integracji systemów automatyki opartych na PLC oraz systemach SCADA ora Siemens.

Głownymi klientami są zakłady z sektora spożywczego, wodnościekowego ale również sektora morskiego. firma wykonuje wiele prac modernizacyjnych oraz remontowyc dla Polskiej Marynarki wojennej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mh-automatyka.plpkh2014.pl
Na podstawie: www.mh-automatyka.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii