na podstawie ase.com.pl 2010-09-28

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. i C&T Elmech Sp. z o.o. porozumiały się co do dystrybucji systemu gwarantowanego zasilania Evolution.

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. i C&T Elmech Sp. z o.o. porozumiały się co do dystrybucji systemu gwarantowanego zasilania Evolution.

Począwszy od stycznia 2010 roku do oferty ASE weszły nowoczesne systemy zasilania gwarantowanego o nazwie Evolution, których producentem jest pomorska firma C&T Elmech. Porozumienie pozwala na połączenie potencjału dwóch polskich dostawców rozwiązań w zakresie elektrotechniki i automatyki dla zastosowań przemysłowych, w tym dla obiektów o szczególnym znaczeniu dla procesów produkcyjnych.

System Evolution jest nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniem w zakresie zapewnienia zasilania, zdobywającym sobie uznanie wśród odbiorców na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Zapewnienie niezawodności zasilania ma istotne znaczenie dla pracy obiektów przemysłowych sterowanych przez systemy
automatyki. Szersza dostępność nowoczesnych systemów Evolution stanowi doskonałą propozycję dla polskich odbiorców z przemysłu.

Wieloletnie doświadczenie producenta, tj. firmy C&T Elmech zaowocowało nowoczesną i dojrzałą konstrukcją systemów gwarantowanego zasilania prądem stałym i przemiennym dla rynku przemysłowego. Systemy Evolution posiadają konstrukcję modułową typu plug and play, pozwalającą na elastyczną i łatwą obsługę serwisową na zasadzie wymiany modułu. Konstrukcja systemów Evolution jest dedykowana dla przemysłu i dostosowana do jego wymogów. Moduły dostarczane są do samodzielnego montażu w rozdzielnicach o rozmiarze 19”.

Niezależnie od tego, mogą być zabudowane w postaci kompletnych systemów - jako Siłownie UPS DC i Rozdzielnice Potrzeb Własnych.

Włączenie systemów Evolution jest ważnym uzupełnieniem oferty dostaw firmy ASE zarówno dla największych odbiorców przemysłowych z poszczególnych branż oraz wszystkich odbiorców, u których występuje zapotrzebowanie na gwarantowane systemy zasilania elektrycznego.

C&T Elemech Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych systemów gwarantowanego zasilania dla odbiorców przemysłowych, czołową polską firmą w dziedzinie poprawy jakości energii, producentem filtru aktywnego dla kompensacji wyższych harmonicznych prądu o nazwie Xinus.

ASE sp. z o.o. jest polskim dostawcą światowych technologii elektrotechniki i automatyki do zastosowań przemysłowych, szczególnie w strefach zagrożonych wybuchem, zajmujący się również realizacją szkoleń i ekspertyz z zakresu zarządzania bezpieczeństwem.

Informacja o dostępności rozwiązań systemów Evolution dostępne będą zarówno w sieci oddziałów regionalnych ASE oraz w dziale komponentów elektrotechniki ASE.

na podstawie ase.com.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii