Anna Szymańska 2013-01-22

STAR Award dla EMC

EMC otrzymuje od stowarzyszenia TSIA nagrody STAR Award za zaangażowanie w doskonałą obsługę i dbałość o sukces klientów

Firma EMC Corporation poinformowała, że zdobyła dwie nagrody w konkursie STAR Awards Fall 2012 organizowanym przez stowarzyszenie Technology Services Industry Association (TSIA). EMC wyróżniono za „Innowacyjność w dziedzinie rozwiązań zapewniających sukces klientów” i „Innowacyjność w zakresie świadczenia pomocy technicznej”. Nagrody STAR Award są przyznawane firmom wykazującym się wyjątkową aktywnością, innowacyjnością i zaangażowaniem w nieprzerwane udoskonalanie usług serwisowych.

Firma EMC® zdobyła już w sumie 21 nagród STAR Award, co zapewniło jej również 4. wyróżnienie  TSIA Hall of Fame. Ta prestiżowa nagroda jest wyrazem uznania dla nieprzerwanych dążeń firmy EMC do dostarczania usług serwisowych w pełni adresujących potrzeby klientów.

Innowacyjność w dziedzinie rozwiązań zapewniających sukces klientów — nagroda ta jest wyrazem uznania dla EMC za stworzenie modelu zarządzania usługami zorientowanego na klientów. Przewidując zmiany w branży informatycznej oraz związane z nimi nowe wymagania klientów, EMC dostosowało swoje procesy oraz organizację serwisową. Przyjęcie opinii klientów, jako podstawowego kryterium przy wdrażaniu zmian oraz tworzeniu nowych inicjatyw zapewniło rekordowo wysoki poziom zadowolenia klientów ze współpracy z EMC a w szczególności z usług serwisowych dostarczanych przez dział usług globalnych.

Innowacyjność w zakresie świadczenia pomocy technicznej — nagroda ta stanowi wyróżnienie dla EMC za zintegrowanie z macierzami EMC® VNXe® oprogramowania Unisphere®. Platforma Unisphere ułatwia obsługę serwisową dzięki automatycznemu wykrywaniu usterek i powiadamianiu serwisu EMC o problemach. Dodatkowo Unisphere® ma wbudowane narzędzie samopomocy, a także zapewnia bezpośredni dostęp do ekspertów ds. pomocy technicznej. Funkcje te oferują wiele korzyści i dużą wygodę, dlatego są chętnie stosowane zarówno przez klientów, jak i partnerów EMC.

Firmy ubiegające się o nagrody STAR Award podlegają rygorystycznej ocenie, a zwycięzców konkursu wyłaniają członkowie komitetu doradczego ds. usług powołanego przez stowarzyszenie TSIA. Od czasu zorganizowania pierwszego konkursu w 1990 r. nagrody STAR Award należą do najbardziej zaszczytnych wyróżnień w branży usług technologicznych. Są przyznawane w uznaniu dla znacznego wkładu firm różnej wielkości w ciągłe podnoszenie jakości usług w branży IT.Anna Szymańska
Na podstawie: emc.com

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii