Krzysztof Sutkowski 2012-02-13

SYNERGY Polska stała się laureatem nagrody „Installation of the Year 2011”

SYNERGY Polska stała się laureatem nagrody „Installation of the Year 2011”

SYNERGY Polska stała się laureatem nagrody „Installation of the Year 2011” dla wykonawcy najlepszej instalacji domu inteligentnego w regionie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki.

Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się podczas międzynarodowych targów ISE (Integrated Systems Europe) 2012 w Amsterdamie. Wzięli w nich udział producenci, dystrybutorzy, dealerzy oraz przedstawiciele firm z branży audio-video oraz systemów integracyjnych z całego świata. Łącznie wystawę odwiedziło blisko 41 000 gości, którzy mogli przyjrzeć się produktom ponad 820 wystawców.

 „Zwycięstwo w tym konkursie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i zarazem zaszczytem. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która tego dokonała. Instalacje, które wykonujemy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów na chwilę obecną oraz na przyszłość, tak aby ich życie było jak najbardziej komfortowe, bezpieczne, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy nadzieję, że stosowane przez naszą firmę technologie oraz rozwiązania zostaną zauważone przez klientów również na terenie naszego kraju.” – powiedział Prezes Zarządu SYNERGY Polska, Pan Krzysztof Bąk.

 Każdy, kto chciałby zobaczyć zwycięski dom inteligentny i poznać najnowocześniejszy system sterowania, może to zrobić kontaktując się z firmą SYNERGY Polska i umawiając się na dogodny termin.Krzysztof Sutkowski
Na podstawie: synergy.pl

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii