Opracowanie redakcja e-automatyka.pl 2016-10-21

Targi ExpoWELDING w Sosnowcu: KUKA udowadnia, że jest liderem rozwiązań dla branży spawalniczej!

Targi ExpoWELDING w Sosnowcu: KUKA udowadnia, że jest liderem rozwiązań dla branży spawalniczej!

 

Na Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWelding 2016  KUKA zaprezentowała swoje najnowocześniejsze rozwiązania dla branży spawalniczej, w tym najnowszego robota KR CYBERTECH nano w akcji.

Na oryginalnym stanowisku wystawienniczym eksperci KUKA służyli swoją fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w aspekcie doboru robotów do poszczególnych zastosowań, w tym przede wszystkim dla branży spawalniczej.

Innowacyjna rodzina KR CYBERTECH nano oferuje aż dziewięć robotów stwarzających nowe możliwości optymalizacji kosztów: dzięki precyzyjnemu stopniowaniu udźwigu a także doboru odpowiedniego zasięgu robota można  stwierdzić, który model jest potrzebny do określonego zadania. W ten sposób Klienci korzystają z maksymalnej wydajności przy minimalnych kosztach inwestycji i energii. Seria najnowszych robotów oferuje jednak jeszcze więcej: KR CYBERTECH ARC nano jest robotem skonstruowanym specjalnie do procesu spawania, co KUKA w kompleksowy sposób zaprezentowała na swoim stoisku.

Jak podkreśla Sales Manager GI KUKA, Pan Janusz Jakieła,  udział w Targach ExpoWelding nie tylko ugruntował pozycję lidera w branży zrobotyzowanych rozwiązań, ale pozwolił także nawiązać nowe formy współpracy: Podczas tegorocznych targów spotkaliśmy się z naszymi obecnymi Klientami ale również nawiązaliśmy szereg nowych, perspektywicznych kontaktów z Klientami z branży spawalniczej. Co cieszy mamy już wymierne efekty uczestnictwa w targach – już pierwszego dnia targów jeden z prezentowanych przez nas robotów został zakupiony przez Klienta.  

Co warte zaznaczenia, podczas Targów ExpoWelding przedsiębiorstwo otrzymało wyróżnienie za efektywną formę prezentacji.

Wydarzenie co roku zrzesza liczne grono krajowych i zagranicznych wystawców, stając się doskonałą platformą do prezentacji najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu oraz wymiany cennych doświadczeń.  KUKA po raz kolejny udowodniła, że jest liderem rozwiązań dla branży spawalniczej!

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii