Przemysław Radziwolski 2011-11-14

Edbro kontynuuje rozwój obecności w Polsce poprzez otwarcie magazynu

Edbro kontynuuje rozwój obecności w Polsce poprzez otwarcie magazynu

Edbro Polska poszerza swoją obecność na rynku przez otwarcie nowego magazynu położonego w centrum kraju. W ślad za uruchomioną z sukcesem w zeszłym roku siecią serwisową jest to następny krok firmy w konsekwentnym rozwoju poziomu świadczonych usług w kraju jak i Europie Wschodniej.

Edbro, lider wśród europejskich producentów siłowników wywrotu i akcesoriów do samochodów użytkowych, przeciwstawia się powszechnej w Europie słabej koniunkturze gospodarczej poprzez rozwój oddziałów w Europie, aby zapewnić ciągłą poprawę dostępności towarów i usług serwisowych. I tak roku 2010 uruchomiliśmy oficjalną sieć autoryzowanych serwisów w całej Polsce, a obecnie kontynuujemy ten trend przez otwarcie nowego magazynu dystrybucyjnego w Wieluniu.

Dzięki temu firma może odpowiedni zapas naszych produktów zawierający m.in. siłowniki popularnej serii CS oraz inne części, co oznacza możliwość szybkiej dostawy towarów na terenie kraju. Magazyn położony jest w centralnej Polsce, przy międzynarodowej drodze E67, co zapewnia szybki dostęp do Centralnej i Wschodniej Europy.

Przemysław Radziwolski, przedstawiciel Edbro w Polsce, komentuje: „To był ekscytujący rok dla Edbro, ponieważ mogliśmy kontynuować rozwój dostępności naszych produktów i usług serwisowych w Polsce i całej Europie. Nasze produkty należą do najlepszych na rynku w zakresie osiągów, solidności wykonania i redukcji wagi. Nowy magazyn wzmocni w przyszłości dostępność naszych towarów i zagwarantuje realizację naszego zobowiązania do szybkich i efektywnych dostaw.”Przemysław Radziwolski
Na podstawie: edbro.co.uk

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii