FLUKE 2015-04-08

Wiosenne promocje Fluke

Wiosenne promocje Fluke

Wiosenne promocje Fluke – wielofunkcyjne testery instalacji, mierniki cęgowe, cyfrowe multimetry i testery dwubiegunowe w promocyjnych zestawach

Fluke przygotował na wiosnę 10 zestawów promocyjnych, w skład których wchodzą m.in. wielofunkcyjne testery instalacji serii 1650 oraz multimetry cyfrowe serii 110. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet do 40 procent w stosunku do cen standardowych. Przy zakupie testerów Fluke 1652C, Fluke 1653B i Fluke 1654B Klienci otrzymują w prezencie testery dwubiegunowe (odpowiednio T110, T130, T150) oraz oprogramowanie Fluke DMS. Wiosenną promocją objęte są też mierniki cęgowe serii 320: Fluke 323, Fluke 324 oraz Fluke 325.

 

Testery instalacji z serii 1650 umożliwiają weryfikację poziomu bezpieczeństwa instalacji domowych, komercyjnych i przemysłowych. Pozwalają na sprawdzenie, czy okablowanie jest bezpieczne i czy zostało zainstalowane zgodnie z wymaganiami norm IEC 60364, HD 384 i wszystkimi odpowiednimi normami krajowymi.

 

       Najważniejsze właściwości testerów instalacji z serii Fluke 1650:

 

-        Szybki test pętli wysokoprądowych

-        Niezawodny test pętli 3-żyłowej

-        Bez skomplikowanego wielopoziomowego menu: obrotowy przełącznik wyraźnie wskazuje wybraną funkcję

-        Prosta kompensacja przewodu testowego: adapter zerujący

-        Rozszerzona pamięć

-        Różne tryby testu RCD z regulacją prądu - możliwość wprowadzania indywidualnych ustawień

-        Test czułych na wygładzony prąd stały urządzeń RCD (model Fluke 1654B)

-        Wskazania PASS/FAIL (wynik pozytywny/ negatywny) dla testów RCD

 

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu Fluke T110, T130 i T150 wyróżnia wysokiej jakości konstrukcja: wytrzymała, ergonomiczna obudowa, grubszy kabel ze wskaźnikiem zużycia (funkcja WearGuard), solidny schowek na akumulatory oraz trwała nakładka ochronna sondy. Testery informują o napięciu prądu stałego i zmiennego, wykorzystując połączoną sygnalizację świetlną, dźwiękową i wibracje wraz z czytelną prezentacją wartości na wyświetlaczu.

 

W ramach wiosennych promocji Fluke dostępne są m.in. zestawy:  

 

Fluke 1652C + Fluke T110 Fluke 1653B + Fluke T130 + oprogramowanie Fluke DMS

Fluke 1654B + Fluke T150 + oprogramowanie Fluke DMS

Fluke 323  (Fluke 324, Fluke 325)  + alarm LED 

Fluke 113 (Fluke 114, Fluke 115, Fluke 116) + bezpłatny pokrowiec FLK-C25

Fluke 117 + pokrowiec FLK-C25 + zaczep magnetyczny FLK-TOOLPAK

 

Mierniki cęgowe prawdziwej wartości skutecznej serii 320 zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, gwarantując wiarygodne wyniki użytkownikom diagnozującym skomplikowane problemy. Pomiary rzeczywistych wartości RMS oraz zoptymalizowana ergonomia, czynią mierniki cęgowe z serii 320 najlepszym wyborem dla elektryków instalacji przemysłowych i mieszkaniowych. Modele 323, 324 i 325 zaprojektowano w celu weryfikacji obecności prądu obciążeniowego, napięcia AC i ciągłości obwodów, przełączników, bezpieczników i styków. Te małe i wytrzymałe mierniki cęgowe doskonale nadają się do pomiarów prądu do 400 A w ciasnych szafkach z kablami. Fluke 325 oferuje również pomiar prądu DC i częstotliwości.  

 

 

Multimetry cyfrowe serii 110 przeznaczone są dla elektryków i techników pracujących w budynkach komercyjnych, przemysłowych, a także „w terenie”. Rozbudowane funkcjonalności pozwalają zlokalizować większość problemów elektrycznych, elektromechanicznych i termicznych, a przy tym mierniki te są łatwe w użytkowaniu. To wszystko powoduje, że pozwalają wykonywać pracę szybciej i bezpieczniej.

 

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca (promocja na zestawy z testerami instalacji z serii 1650 - do końca kwietnia), więcej szczegółów na:

http://www.fluke.com/fluke/plpl/wheretobuy/promocje/promo-elec/Fluke-Specials.htm

oraz

www.fluke.plFLUKE

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Treść opini 
Popis 

Pozostałe artykuły z tej kategorii